Wyszukiwarka
Newsletter

CERTYFIKATY PRODUKTÓWRoyal Warrant

 

Certyfikaty przyznawane od 1155 roku dostawcom produktów i usług na dwór Królewski. Daje on gwarancje niezmiennej wysokiej jakości produktów i usług.

Obecnie w Wielkiej Brytanii wydawane są trzy certyfikaty przez

Elżbietę II (BY APPOINTMENT TO H.M. THE QUEEN )

 

 

księcia Edynburga ( BY APPOINTMENT TO H.R.H. THE DUKE OF EDINBURGH )

 

księcia Walii ( BY APPOINTMENT TO H.R.H. PRINCE OF WALES )

 Rainforest Alliance

Certyfikat Rainforest Alliance przyznawany przez Departament Rolnictwa USA dla produktów które są ekologiczne i uprawiane w sposób przyjazny dla środowiska i ludzi, oraz ich produkcja nie ma negatywnego wpływu na miejscowe lasy,rzeki,gleby i zwierzęta.Certyfikat jest też gwarancją że pracownicy i ich rodziny zatrudnione przy produkcji są odpowiednio traktowani i mają dostęp do nauki oraz opieki zdrowotnej.
Certyfikat jest widocznie umieszczany na opakowaniach wielu produktów żywnościowych oraz wyrobów z drewna i papieruFair Trade

Certyfikat Sprawiedliwy Handel umieszczany na towarach daje że produkty lub surowce pochodzą  z eksportu z krajów Globalnego Południa dający gwarancje że wytwórcy i plantatorzy są godnie wynagradzani i ich społeczność i regiony mają szanse normalnie się rozwijać.Soil Association

Certyfikat Soil Association umieszczany na towarach których surowce i produkcja jest przyjazna srodowisku i dający gwarancje że wytwórcy i plantatorzy są godnie wynagradzani oraz dajacy przejżystość łańcucha dosataw.

Certywikat jest przyznawany i kontrolowany przez niezależną brytyjską organizację pozarządową Soil Association Certification Limited (SACL)

&Great Taste

Certyfikat prestiżowyy nadawany co rocznie najlepszym smakom przez Guild of Fine Food stowarzyszenie w Wielkiej Brytanii które poszukuje i testuje wyroby pochodzące z lokalnych, regionalnych wytwórców żywności i napojów.  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook