zoflora właściwości

Zoflora zabija 99,9% bakterii i wirusów

Bakterie- ENTEROKOKI

odpowiedzialna za szeroki zakres infekcji, szczególnie wpływających na drogi moczowe, brzuch, krew itp

Występuje prawie wszędzie, w glebie, żywność, zwierzęcych odchodach.

Bakterie- E COLI

przyczyną chorób, silnej biegunki, bóle brzucha. Występuje w zanieczyszczonym jedzeniu, w wyniku nie umycia rąk po dotykaniu zwierząt, korzystania z toalety, przebraniu pieluszek.

Bakteria-  LEGIONELLA

powoduje Choroba legionistów, gorączka Pontiac, gorączka Lochgoilhead  Występuje w systemach wody użytkowej między innymi w głowicach prysznicowych, basenach spa i systemach ciepłej i zimnej wody. Zarażanie przez wdychanie kropelek wody zawierających bakterie.
Bakteria-  LISTERIA wywołuje zatrucia pokarmowe - gorączka, wymioty, biegunkę. Listerię można znaleźć w miękkich serach wykonanych z niepasteryzowanego mleka, surowego mięsa, pasztetu, niepasteryzowanego mleka i niemytych warzyw. Może rosnąć w niskiej temperaturze lodówki, a także żyć w zakładach przetwórstwa spożywczego.
Bakteria-  PAŁECZKA ROPY BŁEKITNEJ Szeroki zakres infekcji, szczególnie wśród osób już chorych. Rozprzestrzeniają się głównie w szpitalach / domach opieki przez pracowników służby zdrowia, sprzęt medyczny lub powierzchnie, takie jak umywalki i toalety.
Bakteria-  SALMONELLI Powoduje zatrucia pokarmowe, choroby i biegunki. Salmonella może zanieczyścić mięso, jaja, drób, mleko i inne produkty mleczne. Zwierzęta mogą również przenosić salmonellę, a kontakt ze zwierzętami lub ich stolcem (kałem) może zarazić ludzi.
Bakteria-  GRONKOWIEC ZŁOCISTY Może wywołać od drobnego wrzodu lub ropnia skóry po zagrażające życiu infekcje, takie jak posocznica. MRSA to szczep bakterii, który może powodować ciężką infekcję.
 

Bakterie dostające się do skóry lub jedzące skażoną żywność. Przenoszony na ludzi i zwierzęta z bakterii znajdujących się w powietrzu, kurzu, ściekach, wodzie, mleku lub sprzęcie spożywczym.

 WIRUSY Wirus grypy A(H1N1), ludzki wirus opryszczki, rotawirus i syncytialny wirus oddechowy RSV

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook